Inspired. Creative. Functional.

par kompāniju

Visi cilvēki ir unikāli, un tāpēc katram ir nepieciešama sava ekskluzīvi gaumīgs mājoklis, kas atbilst katra vajadzībām un estētikai. Ja Jūs vēlaties pārvērst savas mājas par omulīgu vietu, kur tik tiešām ir ērti un patīkami atrasties iktdien, ir vērts uzticēties mūsu profesionāļiem.
Dizaina studija „FOR COMFORT” piedāvā Jums sadarboties ar mūsu dizaina specialistiem, kuri līdz šim jau ir paveikuši daudzus veiksmīgus interjera dizaina projektus. Mēs veidojām eksluzīvus un kompleksus dizainus gan dzīvokļiem gan pilsētas mājām.
Īpašie sadarbības piedāvājumi arhitektiem, dizaineriem un izstrādātājiem! Laipni lūdzam iegriesties mūsu salonā un iepazīties ar mūsu komandu, kā arī izbaudīt īstu itālijas kafijas garšu! Mēs atrodamies pilsētas centrā, adrese – Brīvības iela 142, ērta stāvvieta pagalmā.

"FOR COMFORT" pakalpojumi

-  Projektēšanas darbi

Mūsu salons piedāvā visāda tipa projektēšanas darbus. Ieskaitot dzīvokļu un māju pārplānojumus, kā arī ofisa telpu pārplānošana. Individuālu mēbeļu rasēšana un projektēšana.

-  Interjēra risinājumi

Mūsu eksperti piedāvā izcila interjera risinājumus. Mēs uztveram katru interjeru kā jaunrakstītu grāmatu. Mūsu eksperta komanda vienmēr atradīs labāko risinājumu Jūsu projektam, kā arī pakonsultēs Jūs par jaunākām interjēra tendencēm pasaulē!

-  Mēbeļu izvēle

Mūsu salonā Jūs varēsiet iegādāties visu veidu mēbeles, sākot no dzīvojamās istabas un beidzot ar vannas istabas mēbelēm. Mūsu eksperti palīdzēs Jums izvēlēties Jums piemērotākos brendus pēc Jūsu vajadzībām.

-  Virtuves mēbeles

Mūsu salons pārstāv ļoti kvalitatīvus virtuves mēbeles brendus, ieskaitot RECORD CUCINA kā arī ZAEIKO un daudz citus. Mūsu komanda palīdzēs Jums ar virtuves projektu un dizainu, lai virtuve ir viena no patīkamākām atrašanas vietām Jūsu mājoklī! Pie sadaļas virtuves mēbeles Jūs varēsiet apskatīties mūsu pārstāvētos brendus.

-  Sadzīves tehnika

Mūsu salons pārstāv arī sadzīves tehnikas vadošos brendus, kā BARAZZA un daudzus citus. Mūsu salonā Jūs varēsiet iepazīties ar ekspozīcijas materiāliem kā arī izbaudīt garšīgu kafiju. Sadaļā "tehnika" Jūs varat apskatīt mums pieejamos brendus.

  "The architect who really designs for a human being has to know a great deal more than just the Five Canons of Vitruvius.  "…
Richard Neutra was famous for the attention he gave to defining the real needs of his clients, regardless of the size of the project, in contrast to other architects eager to impose their artistic vision on a client. Neutra sometimes used detailed questionnaires to discover his client's needs, much to their surprise. His domestic architecture was a blend of art, landscape, and practical comfort.

"FOR COMFORT" darbi

 

"FOR COMFORT" jaunumi

  • Styloffice furniture

    Styloffice furniture now available in Sia "For Comfort" design interior studio!!! Great Classics!!! Address: Brivibas str. 142, Riga, LV-1039, Latvia. Contacts: info@forcomfort.lv (+371) 22002425

  • Zeyko Kitchens

    Zeyko Kitchens furniture now available in Sia "For Comfort" design interior studio!!! We love it!!! Address: Brivibas str. 142, Riga, LV-1039, Latvia. Contacts: info@forcomfort.lv (+371) 22002425

  • lex Turco design & interior tiles

    Alex Turco design & interior tiles now are available in Sia "For Comfort" design interior studio!!! We love it!!! Address: Brivibas str. 142, Riga, LV-1039, Latvia.…

 

Raksti mums

Name (required)

e-mail (required)

Your Message

SIA FOR COMFORT. Brīvības iela 142, Rīga, LV-1039

Telefons: +371 66966822
GSM: +371 22002425

E-mail: info@forcomfort.lv